Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet lenjerie pat - RESPIRO

Număr anunț
DA41059052
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
EDITURA VLASIE SRL (CUI 3832891)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.064 RON
Valoare finală
1.064 RON
Data publicării
27.08.2026 07:25
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.