Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA41058896
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 162 (CUI 20769352)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.777,12 RON
Valoare atribuită
12.777,12 RON
Data publicării
26.08.2026 18:19
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.777,12 RON

din 12.777,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.