Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo 16'' Yoga 7 2-in-1 16AGP11, WUXGA OLED Touch, Procesor AMD Ryzen™ AI 7 445, 16GB

Număr anunț
DA41058839
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Ilfov (CUI 19039281)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131,40 RON
Valoare atribuită
4.131,40 RON
Data publicării
26.08.2026 17:21
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131,40 RON

din 4.131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.