Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii:-internet 2 posturi*9E -fix 3posturi*2E -sim 10 buc*3E_4 luni: sept, oct, noiem, dec2026
- Număr anunț
- DA41058736
- Autoritate contractantă
- Directia Regionala de Statistica Braila (CUI 4343036)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.155,28 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.155,28 RON
din 1.155,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro