Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare facultativa Sala de sport
- Număr anunț
- DA41058647
- Autoritate contractantă
- COMUNA MILCOVUL (CUI 4297592)
- Furnizor / câștigător
- GENERALI ROMANIA ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI RO2886621)
- Cod CPV
- 66515100-4 · Servicii de asigurare impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.314,90 RON
- Valoare atribuită
- 8.314,90 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:17
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.314,90 RON
din 8.314,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro