Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii audit financiar

Număr anunț
DA41058632
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
LEGIS AUDIT EXPERT S.R.L. (CUI 49585919)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
26.08.2026 16:15
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.