Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatii masin aspalat rufe GORENJE in cadrul CSS GULLIVER- CR MATERNUS

Număr anunț
DA41058598
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
FRIGERO SERVICE SRL (CUI RO8043678)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,28 RON
Valoare atribuită
639,28 RON
Data publicării
26.08.2026 16:10
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,28 RON

din 639,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.