Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reevaluare a bunurilor din domeniul public – 90 poziții

Număr anunț
DA41058347
Autoritate contractantă
Comuna Sântimbru (CUI 16363517)
Furnizor / câștigător
TOP SKY VALUATION SRL (CUI 36534506)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
26.08.2026 15:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.