Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INGRASAMINTE

Număr anunț
DA41058287
Autoritate contractantă
Institutul de Stat pentru Testarea si Inregistrarea Soiurilor (CUI 4192880)
Furnizor / câștigător
GREEN MASTER SRL (CUI RO14911729)
Cod CPV
24422000-8 · Ingrasaminte chimice fosfatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222.340 RON
Valoare atribuită
222.340 RON
Data publicării
26.08.2026 15:38
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222.340 RON

din 222.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.