Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marcaje rutiere

Număr anunț
DA41058266
Autoritate contractantă
Municipiul Calarasi (CUI 4445370)
Furnizor / câștigător
FENDLER NIK S.R.L. (CUI 50909172)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.290 RON
Valoare atribuită
41.290 RON
Data publicării
26.08.2026 15:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.290 RON

din 41.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.