Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizite exp tehnica privind cerinta esentiala securitate la incendiu pt sc Verveghiu, com Dobrin

Număr anunț
DA41058242
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRIN (PRIMARIA COMUNEI DOBRIN) (CUI 4291573)
Furnizor / câștigător
VERIPROIECT S.R.L. (CUI 49352077)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
26.08.2026 15:35
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.