Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MERCEDES SPRINTER BC12WAT

Număr anunț
DA41057839
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
SCORPION MULTISERVICE S.R.L. (CUI 50106440)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.508,23 RON
Valoare atribuită
18.508,23 RON
Data publicării
26.08.2026 15:08
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.508,23 RON

din 18.508,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.