Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTARE SI EXECUTIE MINITEREN DE FOTBAL
- Număr anunț
- DA41057677
- Autoritate contractantă
- Comuna Uda Clocociov (Primaria Uda Clocociov) (CUI 16380666)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT RALIMOB SRL (CUI RO18092104)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.835 RON
- Valoare atribuită
- 210.835 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:57
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210.835 RON
din 210.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro