Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering pacienti Sanatoriul de Neuropsihiatrie PODRIGA

Număr anunț
DA41057595
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
ŢIGĂNAŞU CATERING SRL (CUI 37836529)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.867,50 RON
Valoare atribuită
64.867,50 RON
Data publicării
26.08.2026 14:52
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.867,50 RON

din 64.867,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.