Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa Corsair CX650, 650 Watt, 80 PLUS Bronze

Număr anunț
DA41057480
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR ION GHICA (CUI 3797379)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,79 RON
Valoare atribuită
324,79 RON
Data publicării
26.08.2026 14:45
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,79 RON

din 324,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.