Ofertă acceptată Cumpărare directă

43325000-7 Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca

Număr anunț
DA41057013
Autoritate contractantă
COMUNA CELARU (CONSILIUL LOCAL CELARU JUD. DOLJ) (CUI 5046629)
Furnizor / câștigător
URBAN BUILD CONSTRUCT S.R.L. (CUI 53782463)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.985 RON
Valoare atribuită
9.985 RON
Data publicării
26.08.2026 14:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.985 RON

din 9.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.