Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiz echipam (piese de schimb) neces pt parcarile etajate/subterane din cadrul Serv Gestion Parcari
- Număr anunț
- DA41056985
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- PRO PARK S.R.L. (CUI RO38551597)
- Cod CPV
- 34928120-5 · Componente de bariere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.580,47 RON
- Valoare atribuită
- 99.580,47 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:15
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.580,47 RON
din 99.580,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro