Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport competitie baschet Tulcea 2 curse in data de 27.08.2026 si 02.09.2026

Număr anunț
DA41056931
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Galati (CUI 3126594)
Furnizor / câștigător
SICALTRANS SRL (CUI RO15887912)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646 RON
Valoare atribuită
2.646 RON
Data publicării
26.08.2026 14:12
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646 RON

din 2.646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.