Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA SUPRAVEGHERE

Număr anunț
DA41056900
Autoritate contractantă
COMUNA ROBANESTI (CUI 5002045)
Furnizor / câștigător
ALTANET SRL (CUI RO15748710)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,10 RON
Valoare atribuită
628,10 RON
Data publicării
26.08.2026 14:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,10 RON

din 628,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.