Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SULFADIAZINUM REGEN-AG 10mg/g 100g VS Dermazin TVA 11%
- Număr anunț
- DA41056809
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- FITERMAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO27216082)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:05
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.400 RON
din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro