Ofertă acceptată Cumpărare directă

BLENDER VERTICAL 1500W INOX

Număr anunț
DA41056801
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI RO41042100)
Cod CPV
39711200-1 · Dispozitive de preparare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,70 RON
Valoare atribuită
359,70 RON
Data publicării
26.08.2026 14:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,70 RON

din 359,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.