Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stent PT-CR DES CU POLIMER BIORESORBABIL ABLUMINAL SI ABSORBTIE SINCRONA A EVEROLIMUSULUI

Număr anunț
DA41056691
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA S.R.L. (CUI RO41849411)
Cod CPV
33184500-8 · Endoproteze coronariene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.850 RON
Valoare atribuită
17.850 RON
Data publicării
26.08.2026 14:00
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.850 RON

din 17.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.