Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE REPARATII CURENTE ALEE ACCES TEREN SPORT

Număr anunț
DA41056486
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Ion Ghica" Bacau (CUI 4278540)
Furnizor / câștigător
MALCON-TUR SRL (CUI 32781910)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.710,09 RON
Valoare atribuită
114.710,09 RON
Data publicării
26.08.2026 13:49
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.710,09 RON

din 114.710,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.