Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse de curatenie - Bazin Inot

Număr anunț
DA41056433
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Slatina (CUI 25755633)
Furnizor / câștigător
SINAS SRL (CUI RO1530005)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.972 RON
Valoare atribuită
3.972 RON
Data publicării
26.08.2026 13:47
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.972 RON

din 3.972 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.