Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1544143 - Executie Caseta Betonata Proiect - Construire Teren de Sport cu Gazon Sintetic in Sat V

Număr anunț
DA41056314
Autoritate contractantă
Comuna Birnova (CUI 4540690)
Furnizor / câștigător
OJO TEHNOEDIL S.R.L. (CUI 49676103)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.921,53 RON
Valoare atribuită
179.921,53 RON
Data publicării
26.08.2026 13:40
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179.921,53 RON

din 179.921,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.