Ofertă acceptată Cumpărare directă

Execuție lucrări necesare montării cuibarelor pentru apa sărata, proiect promovare sat Coștiui.

Număr anunț
DA41056291
Autoritate contractantă
Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
Furnizor / câștigător
GREEN LINE STUDIO SRL (CUI 33062239)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.369,15 RON
Valoare atribuită
162.369,15 RON
Data publicării
26.08.2026 13:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162.369,15 RON

din 162.369,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.