Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere spatiu verde si curatare curte
- Număr anunț
- DA41056222
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- MARRY & NELLY STYLE SRL (CUI 22301462)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.340 RON
- Valoare finală
- 36.340 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:35
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.