Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale cu caracter functional

Număr anunț
DA41056134
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Furnizor / câștigător
ODRA TEHNIC LINE SRL (CUI RO8329093)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,06 RON
Valoare atribuită
481,06 RON
Data publicării
26.08.2026 13:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,06 RON

din 481,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.