Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OFERTĂ„Servicii de organizare eveniment Schimb de bune practici Proiect RESPONDIS – ID ROUA00440
- Număr anunț
- DA41055663
- Autoritate contractantă
- Comuna Coas (CUI 16384641)
- Furnizor / câștigător
- ESSENTIAL SERVICE TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 37830119)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.030 RON
- Valoare atribuită
- 26.030 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:04
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.030 RON
din 26.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro