Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc esenta tare crapate

Număr anunț
DA41055263
Autoritate contractantă
COMUNA BUCINISU (PRIMARIA BUCINISU) (CUI 4491202)
Furnizor / câștigător
ACUMULATORUL MAT FOREST SRL (CUI 31400503)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
26.08.2026 12:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.