Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere licenta de utilizare SII Hipocrate cu modulele Ambulator si Programari

Număr anunț
DA41055246
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN SOFT COMPANY SRL (CUI RO13591111)
Cod CPV
48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.000 RON
Valoare atribuită
49.000 RON
Data publicării
26.08.2026 12:42
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.000 RON

din 49.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.