Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spart si betonat trotuar

Număr anunț
DA41054958
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
TASNADI GHEORGHE IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20750899)
Cod CPV
45262500-6 · Lucrari de zidarie si de zidire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.160 RON
Valoare atribuită
11.160 RON
Data publicării
26.08.2026 12:27
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.160 RON

din 11.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.