Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale ptr. intretinere Complex Sportiv 1 Mai

Număr anunț
DA41054361
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Slatina (CUI 25755633)
Furnizor / câștigător
MAR COM DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO18265752)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.969,83 RON
Valoare atribuită
1.969,83 RON
Data publicării
26.08.2026 11:57
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969,83 RON

din 1.969,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.