Ofertă acceptată Cumpărare directă

BCA 600 x 300 x 250 mm

Număr anunț
DA41053890
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44111600-7 · Blocuri (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,45 RON
Valoare atribuită
864,45 RON
Data publicării
26.08.2026 11:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 07:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,45 RON

din 864,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.