Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trofee si Diplome personalizate

Număr anunț
DA41052857
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
X MEDIA & MUSIC PRODUCTION SRL (CUI 5372722)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620,99 RON
Valoare atribuită
1.620,99 RON
Data publicării
26.08.2026 10:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620,99 RON

din 1.620,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.