Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de dezinsecție-deratizare-Clădiri Liceul Teoretic „Gheorghe Lazăr” Pecica

Număr anunț
DA41052465
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR (CUI 3520067)
Furnizor / câștigător
AQUASTOP - INJEKTION SRL (CUI 34436218)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
26.08.2026 10:21
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.