Ofertă acceptată Cumpărare directă

Picoprep sol.orala x 2 pl.- FARM. 43 AUG-OCT 2026

Număr anunț
DA41051140
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.841,20 RON
Valoare atribuită
1.841,20 RON
Data publicării
26.08.2026 09:06
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841,20 RON

din 1.841,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.