Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piatră spartă 0-31,5 - 500 tone și 0-63 - 800 tone

Număr anunț
DA41050916
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
CRYAUTOPROD SRL (CUI RO20943342)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.700 RON
Valoare atribuită
93.700 RON
Data publicării
26.08.2026 08:50
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.700 RON

din 93.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.