Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciment de culoare gri pentru betoane simple si armate, rezistent la inght-dezghet, cu rezistenta de
- Număr anunț
- DA41050776
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.334,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.334,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:39
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 07:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.334,80 RON
din 1.334,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro