Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adeziv gresie faianta, flexibil, culoare gri, pentru suprafete critice
- Număr anunț
- DA41050730
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.472 RON
- Valoare atribuită
- 2.472 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:35
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 07:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.472 RON
din 2.472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro