Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparație Scanner HP

Număr anunț
DA41050338
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI RO1801821)
Cod CPV
30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
26.08.2026 07:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.