Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU DE VIDANJARE

Număr anunț
DA41050320
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI GEMENELE (CUI 4721301)
Furnizor / câștigător
ALYPRO SRL (CUI 15361275)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
26.08.2026 07:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.