Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice eveniment „Zilele Toamnei – 100 de ani de comunitate și tradiție în Bazoșu Nou”

Număr anunț
DA41047673
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA SARA MARIA VEST (CUI 27166731)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.600 RON
Valoare atribuită
139.600 RON
Data publicării
25.08.2026 13:33
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.600 RON

din 139.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.