Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta obtinere Autorizatie de infiintare sistem de distributie gaze naturale

Număr anunț
DA41046828
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA - CODRU 3 (ADI CODRU 3) (CUI 51724954)
Furnizor / câștigător
REAL NEXTPRO ECON SOFT S.R.L. (CUI 47132580)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
25.08.2026 12:46
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.