Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chec cu ciocolata

Număr anunț
DA41042703
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
CRYPTON MEGA S.R.L. (CUI 46522630)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,48 RON
Valoare atribuită
823,48 RON
Data publicării
25.08.2026 09:16
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,48 RON

din 823,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.