Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere si extindere Retea supraveghere video Conform deviz 002/12.08.2026
- Număr anunț
- DA41041946
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHINDARESTI (PRIMARIA GHINDARESTI) (CUI 8826017)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL NETWORK SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50693337)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.253,72 RON
- Valoare atribuită
- 9.253,72 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:07
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.253,72 RON
din 9.253,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro