Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLOTRIMAZOL CREMA 10MG/G X 20G - CLOTRIMAZOLUM- FARM. 43 AUG -OCT 2026
- Număr anunț
- DA41040981
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- BYA SELL SRL (CUI 22594591)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,50 RON
- Valoare atribuită
- 121,50 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:24
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,50 RON
din 121,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro