Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SSM / PROTECTIA MUNCII / PRIMARII ( 1 - 50 lucratori )

Număr anunț
DA41034612
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
SSMEST CAPITAL CONSULTING SRL (CUI 27920036)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
24.08.2026 08:15
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.