Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 19,5% sub estimat
Piese pentru instalaţie evacuare zgură şi cenuşă
- Număr anunț
- CAN1173466
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 42419800-4 · Piese pentru transportoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808.303,20 RON
- Valoare atribuită
- 650.738 RON 19,5% sub estimat
- Data anunțului
- 27.08.2026 09:52
- Anunț de participare
- CN1093484
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
30.06.2026 13:07Clarificare din oficiuin atasament se gaseste anexa formular oferta cu cantitatile corectate (lot 1, poz.2 si 5)CLARIFICARE
Loturi (4)
Adjudecat: 650.738 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Piese transportor zgură | — | DERATOINVEST2012 | 188.650 RON |
| 3 | Concasor zgură | — | EUROETANS INDUSTRI | 329.988 RON |
| 4 | Piese ejectori | — | Metabet CF S.A. | 113.840 RON |
| 5 | Elemente de cauciuc | — | ENERGO-PRODUCT | 18.260 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGO-PRODUCT SRL CUI RO 13368889
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026
Valoare atribuită
650.738 RON
din 808.303,20 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 157.565,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.