În desfășurare Anunț de participare

Servicii de realizare și derulare a 15 campanii social media

Număr anunț
SCN1179177
Autoritate contractantă
Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403.739,98 RON
Data publicării
27.08.2026 10:19
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278940

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

  • 04.09.2026 11:55
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Raspuns consolidat clarificari
    Raspuns consolidat

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.